Něco o týrání

1. prosince 2009 v 16:35 | Napsala M |  Články o ...
Něco málo...

Tuleni - patří k nejohroženějším druhům naší planety, mláďata se vybíjí kvůli velice jemné a čistě bílé srsti.Navíc mají velice jemné maso. Některá zvířata při stahování kůže nejsou ani mrtvá. Prožívají strašnou bolest.
ObrazekObrazek

Opice -zabíjí se taky kvůli srsti, ale hlavně kvůli masu a navíc se z nich dělají velice ,,hezké" suvenýry, které se velmi dobře prodávají. Často jejich lovení a prodej bývá jediná obživa domorodců!
ObrazekObrazek
Kočky - Testují se na nich hlavně šampóny, oční stíny apod. Mají totiž podobně jako člověk citlivé oči.
Obrazek
Obrazek

Tygři, gepardi, lišky a podobné - se zabíjí hlavně kvůli jemné kůži a srsti, ze kterého jsou pak velmi ,,pěkné" kožichy. Tato zvířata jsou ještě dlouho držena v klecích., nedostávají najíst a jsou týrána. Pak jsou někdy i zaživa stahována z kůže. Nejdřív ale pytláci a kožešníci nastraží v jejich prostředí pasti, zvíře se do ní chytne. Například si skřípne nohu, je to strašná bolest, ze zoufalosti si nohu ukousne a uteče, jenže zachvíli zemře na otravu krve. Pytlá ci je podle krvavých stop najdou.
Krysy, myši, potkani - na nich jsou hlavně testovány léky, léčivé medikamenty a hlevně jsou na nich prováděny pokusy jako např. klonování a jiné. Jistě je to jen havěť která se rychle množí a jen šíří nemoci. Ale jsou to také živí tvorové.
ObrazekObrazek


Králíci - na nich se testují náplasti, pleťové krémy prací prášky apod. Jedině oni totiž mají stejně citlivou a jemnou kůži jako člověk.
Obrazek
Obrazek

Psi - ty týráme hlavně my, pořídíte si pejska, zachvíly vás přestane bavit ho venčit. To je ale chyba, protože pes si potřebuje ulevit, uleví se někde u vás doma, vy místo toho abyste se napravily ho akorát zmlátíte. Taky vás omrzí si s ním hrát a mazlit se, psi jsou pak velice nešťastní. Nakonec ho třeba vyženete z domu! Taky se ale na nich testují prací prášky, a spousta jídel!
Obrazek


Krokodýli - zabíjí se kvůli kůži. Nechcete si koupi kabelku z krokodýlí kůže?
ObrazekObrazek

Sloni - zabíjí se hlavně pro kosti a zuby. Ze slonoviny se pořád ještě vyrábí velice prodávané suvenýry. Třeba šachy ze slonoviny!
Obrazek
Mořští živočichové - neustálé znečišťování vod a moří hubí miliony krásných a unikátních živočichů. Také jsou ale prvními oběťmi globálního oteplování, za což taky můžeme z části my!
Obrazek
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nenávidim lidí co zabíjí zvířata nenávidim lidí co zabíjí zvířata | E-mail | 3. února 2012 v 9:41 | Reagovat

si dělaj prdel?ňáký prášky vymrdaný zkoušej na psy kočky opece apod.at si to vyzkoušej na sebe.aby tak čínani vietnamci korejci a všichni lidí co zvířata zabíjí chcípli!!!!!!!!!!!!!!!

2 nenávidim lidi co zabíjí zvířata nenávidim lidi co zabíjí zvířata | E-mail | 3. února 2012 v 9:43 | Reagovat

já ti dám havěť potkany.jediná havět seš ty!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama